Xtremcoin çalışmasında kullanılmak üzere IQChart kullanılmasına karar verildi. Xtremcoin’in bu kararı almasında Avrupa’nın önde gelen kuruluşlarından Bitstamp ve diğer bazı kuruluşlar etkin rol oynadı. En güvenli grafik data servisi ve kullanıcı dostu arayüzü ile içerisinde yüzlerce algoritması ile dünyanın en başarılı çalışması.

Grafik konusunda finansal verilerin kullanıcılar ile en iyi etkileşimi sağlaması için dizayn edilmiş birçok ürünü bulunuyor. IQChart çalışmalarımızda bize gerekli desteği de sağlayarak üstün bir performans sunmamız için gerekli hizmet modellerini oluşturmuş bulunuyor.

IQChart’ın güvenlik konusunda da sunmuş olduğu kütüphanede istemiş olduğumuz hemen her veriye ulaşabiliyoruz. IQChart’ın aylık ve yıllık hizmet modelleri bulunuyor ücretsiz bir servis olmayan IQChart ile her yıl otomatik yenilenecek olan bir sözleşme imzalamış bulunuyoruz. Mayıs ayının 1. günü itibari ile tam lisans ile hizmet almaya başlamış bulunduğumuz IQChat’a başarılı çalışmalarından dolayı teşekkür ediyoruz.