Xtremcoin çalışmamızda proje bazlı olarak çoklu dil desteği eklemesi başarı ile gerçekleştirilmiştir. Şu anda dil çevirilerine local ortamda başlamış bulunmaktayız bir çok bölümü kısa sürede çevirdik. Güncelleme esnasında yaşanabilecek ufak aksilikler yada dil karışıklıkları için şimdiden kullanıcılarımızın bizi anlayışla karşılamasını rica ediyoruz. Çalışma süreci içerisinde gerek Türkçe gerekse İngilizce ve Fransızca dil destekleri konusunda güncelleme çalışmalarımız tüm hızı ile devam etmektedir.

Çoklu dil desteği kısmı için Angular kullanılmıştır. Angular yapısı gereği sayfa yenileme işlemine gerek uymadan dil değişimini sizler için en hızlı şekilde gerçekleştirmekte ve en iyi uyum ile sizlere bulunduğunuz sayfadan ayrılmadan işlem yapabilme olanağı sunmaktadır. Xtremcoin Cookie kısmında da yine Angular kullanılmıştır. Dil desteği konusunda daha geniş bir yelpazede hizmet vermeyi planlıyoruz bu nedenle yeni eklenecek olan diller için bize başvuruda bulunabilirsiniz.

Çoklu dil desteğinin avantajları arasında en önemlisi her kullanıcının kendi dilinde hizmet alabilmesini sağlamaktır. Lütfen olası dil değişimi esnasında karşılaştığınız yanlışlıkları help @ xtremcoin.com email adresinden veya iletişim formları ile lütfen bize bildiriniz. Göstermiş olduğunuz ilgi ve anlayış için Xtremcoin Ekibi olarak teşekkür ediyoruz.