Blockchain’in en önemli Zirvelerinden biri olan Blockchain Fest’18’de Xtremcoin Zirve Sponsoru olarak yerini aldı. Akbank ve Yapı Kredi gibi bankalarımızın, KPMG ve Oracle gibi dünya devlerinin de sponsorları arasında yer aldığı Zirve’de Xtremcoin’in Süprizleri ile daha da güzel bir hale gelmesi bekleniyor. Zirve süresince zirveye katılan kişiler arasındaki yeni üyelere 250 TL ile 500 TL değerinde Kripto Para hediye olarak dağıtacak olan Xtremcoin bununlada sınırlı kalmayacak, blockchain alanında yazılmış bir kitap ve çeşitli hediyeler ile de Zirveyi renklendirmeyi planlıyor.

Blockchain alanında yaptığı çalışmalar ile şimdiden adından söz ettirmeyi başaran Xtremcoin https://blockchainfest.ist Zirvesinde Sponsorluğu ile zirveye katkılarda bulunmaya devam ediyor. Bu alanca Exchange sistemi ve çeşitli Ar-Ge projeleri olan Geliyoo Şirketi Xtremcoin markası altında yayına açtığı Exchange platformu ile yeniden gündemde. Çalışmalarına Kripto Para alanında devam eden ve aynı zamanda blockchain projelerini de destekleyen Xtremcoin önemli alanlarda Ar-Ge projeleri geliştiriyor.

Bankalar için Soğuk ve Sıcak Cüzdan altyapısı, Finans kuruluşları için Blockchain temelli çalışmalar ve iş Dünyası için SAP tabanlı yazılımları Blockchain‘e taşıyarak güçlü ve güvenilir altyapılar kurmaya başladı. Halihazırda yapmış olduğu proje ile de oldukça başarılı bir çalışma ortaya koyan Geliyoo, yakın gelecekte yeni ve farklı çalışmalar ile de karşınıza çıkabilir.

Blockchain konusunda yanlış anlamaların çok olduğunu biliyoruz, Blockchain ile Kripto Para çalışmalarının aynı şey olduğunu düşünüldüğü şu günlerde bu gibi Zirve çalışmaları ile bunu insanlara anlatmak daha önemli hale geliyor. Koophub‘ın önderliğinde gerçekleşen Blockchain Fest’18zon zamanlarda yapılmış olan en büyük organizasyonlardan biridir.

 

SHOWCASE tarafında yine Türkiye’de önde gelen kuruluşlar bulunuyor. Bu kuruluşların çalışmalarına ulaşmak için https://blockchainfest.ist/ i ziyaret ederek logolarına tıklamanız yeterli siteler ve çalışmalar hakkında bilgileri bulabilirsiniz.

Diğer çalışmalar şu şekilde yine https://blockchainfest.ist/ sayfasında ulaşabilirsiniz.

Kurucu Ortaklarımızdan Fatih Arslan‘ında konuşmacı olduğu BlockchainFest.ist’18 Zirvesinde, Türkiye’nin ve Dünya’nın önde gelen kuruluşlarının CEO ve yöneticilerininde aralarında bulunduğu konuşmacı listesi ise şu şekilde. Bu kadrodan öğrenebileceğiniz çok şey var.

Güzel ve keyifli bir zirve geçirmeniz dileğle katılım ve biletler için https://blockchainfest.ist u ziyaret edebilirsiniz.